Energetická řešení pro každého

poradenství a realizace energetických projektů

ENERGETICKÁ ŘEŠENÍ

Správné řešení energetických problémů, včetně cen energií, ekologických a bezpečnostních aspektů, by mělo mít vždy alespoň 5 fází. Rádi Vám s každou fází pomůžeme a poradíme.

1 KROK

Zjištění stávajícího stavu a cílů, které chcete dosáhnout. Snížení nákladů na energie, vytvoření zisku z energií, zajištění nezávislosti a bezpečnost dodávek jsou základem pro to, aby Vaše energetická opatření splnila Vaše očekávání. Pro poskytnutí kvalitního poradenství potřebujeme informace o spotřebě energie jak na vytápění, tak na elektřinu.

2 krok

Poskytnutí poradenství na základě zjištěných údajů. Navrhneme řešení, které co nejlépe splní Vaše požadavky a zjistíme, jak ještě lépe to lze udělat. Opatření se skládají z několika oblastí, jako jsou úspory, výroba a skladování energie, optimalizace nákupu a prodeje energie. Součástí návrhu je také využití dostupných dotací.

3 krok

Příprava podkladů pro výběrová nebo poptávková řízení pro různé dodavatele a jejich vyhodnocení, jak z hlediska splnění Vašich požadavků, tak z hlediska přínosu, zadávacích kriterií a požadavků na získání dotací. Dále také pohlídání kvality uzavíraných smluv a dodržení zákonných požadavků.

4 KROK

Realizace a výstavba energetických řešení. Pokud jsme navrhli nejkvalitnější řešení na základě Vašich požadavků, zrealizujeme ho kompletně na klíč. Zajistíme výstavbu, vyřídíme veškeré formality a náležitosti, včetně podání dokumentů pro získání záloh. Pokud byste vybrali jiného dodavatele nebo subdodavatele části řešení, pohlídáme kvalitu výstavby a dodržení všech požadavků.

5 KROK

provozování energetických řešení, jako jsou fotovoltaické elektrárny s chytrým řízením, chytré elektrárny, nákup a prodej elektrické energie, tepelná čerpadla, kogenerace a další. Dále také měření a dohled nad opatřeními, rozúčtování a vyúčtování energií. Poskytneme vše, co potřebujete.

Ještě váháte? Nechte si vypracovat naší nabídku!